300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
MiaMano

Bizi takip edin:

271 ürün

Ahşap Oyuncak

%5

İNDİRİM
Ahşap Ada Modülü
7stoys

370.00 TL 450.00 TL

%17

İNDİRİM
Set-1 Ahşap Oyuncak Mutfak Seti
7stoys

3,750.00 TL 4,500.00 TL

%16

İNDİRİM
Hırsız & Polis
Mie Mie Bebek

90.00 TL 135.00 TL

%33

İNDİRİM

%17

İNDİRİM

%20

İNDİRİM

%18

İNDİRİM

Yükleniyor...

 

 

Ahşap Oyuncak

Ahşap Oyuncak Modelleri

Ahşap oyuncak modelleri çocuklarımız için en sağlıklı bulduğumuz oyuncaklar. Çocuğumuzun kimyasal içermeyen, plastik içermeyen oyuncaklarla oynaması sağlıkları için çok önemli. Küçük çocuklar genellikle oyuncaklarını ağızlarına sokmaya meyilli olurlar. Dolayısıyla oyuncaklardaki plastik maddeler çocuğunuzun sağlına zarar verebilir. Ancak tamamen doğal ahşap oyuncaklar çocuklar için hem sağlıklı hem de eğlenceli alternatifler sunuyor. Seçtiğimiz ahşap oyuncak modelleri aynı zamanda çocukların gelişimine katkı sağlar.

Ahşap sadece çocuklar için değil aynı zamanda bebeğiniz için de tercih edeceğiniz materyallar arasında. Ahşap bebek arabaları, ahşap denge bisikletleri ve ahşap yürüteçler ile bebeğinizin sağlıklı ve güvenli bir şekilde gelişmesini sağlayabilirsiniz.

Ahşap oyuncak mobilyalar hem çocuğunuz hem bebeğinizle birlikte kurup onların hayal dünyasını geliştiren ve koordinasyonun yanında motor becerilerine de katkıda bulunan ahşap oyuncak çeşitleri arasında yer alır. Ahşap oyuncaklarda en çok dikkat edilmesi gereken özellikler materyalin kalitesi ve boyadır. Çocuklarımızın sağlığı için uluslararası laboratuvarlar tarafından test edilmiş ve CE damgasına sahip ürünleri tercih etmeniz çok önemli.