750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
MiaMano

Bizi takip edin:

Kariyer Fırsatı

MiaMano.com, ev dekorasyonu, takı&aksesuar, kadın ve erkek modası, çocuk giyim ve oyuncakları, yaşam kategorilerinde her yerde bulunamayan özgün ve el emeği ürünleri, seçilmiş tasarımcıları bir araya getiren online bir pazar yeridir. MiaMano.com, Şubat 2017'de kuruldu ve 6 yıl içerisinde trafik, tasarımcı/ürün sayısı ve satışlarda inanılmaz bir büyüme yakaladı. MiaMano, Türkiye ve Dünya'daki zanaatkar ve tasarımcıların birçoğunu bir araya getirerek müşterilere farklı bir alışveriş deneyimi sağlamaktadır. İstanbul Ataşehir Flora Plaza’da ve Dubai’de ofisi bulunan Miamano kısa vadede hem Türkiye hem de Ortadoğu’da kendi segmentindeki en büyük oyuncu olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz, hem küçük zanaatkarları, girişimcileri güçlendirmek ve büyütmek, hem de son teknolojiyi kullanarak müşterilerimiz için kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi yaratmaktır.

Miamano olarak hedefimiz dünyanın en sevilen seçilmiş özgün tasarımlarının satıldığı bir alışveriş sitesi olmak. Bunun için çok çalışıyoruz.

Eğer siz de bu konuda bize yardımcı olabileceğinizi düşünüyorsanız genel iş ve stajyer başvurularınızı öz geçmişinizi kendinizi anlatan bir yazı ile birlikte [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Şu an için MiaMano'daki açık pozisyonlara bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.