Çalışanlarınız, İş Ortaklarınız için Özel Tasarım, Farklı ve Kaliteli Hediyeler…

Her yerde bulunan, defalarca verilen ve artık kimsenin almaktan keyif almadığı ürünlere boşa para harcamayın. Miamano özel tasarım kurumsal hediyeleriyle size yepyeni seçenekler sunuyor. MiaMano'daki sıradışı ve kişiselleştirilebilen yüzlerce kurumsal hediye alternatifini sizler için özel bir katalogda topladık.

Miamano Kurumsal Hediye Kataloğumuzu Görmek için Tıkla

Kataloğumuzu inceledikten sonra aşağıdaki formu doldurarak bize kısaca ihtiyacınızı anlatırsanız ekibimiz sizinle iletişime geçerek en güzel alternatifleri sunacaktır. Logolu, isme özel kurumsal hediyeler ve toplu alım fiyat teklifleri konusunda lütfen aşağıda yer alan talep formundan, +90 216 599 03 01 telefon hattımızdan, ya da destek@miamano.com’ dan bize ulaşın.  

Kurumsal Hediye Talep Formu için Tıkla 

Önerilerimiz
En Popüler Kurumsal Hediyeler
Bireysel Hediyeleriniz İçin

Kurumsal Hediye Ofis ortamında günün büyük bir kısmı geçiyor. Bu da ofis yaşamını kolaylaştıracak aksesuarlara ihtiyaç duyulduğu anlamına geliyor. Siz de iş yaşamını daha da kolaylaştırmak istediğiniz sevdikleriniz için Miamano’da hem kullanışlı hem de çok yaratıcı kurumsal hediye modellerine göz atabilirsiniz. Dağınık bir çalışma masasını toplamanın, organizerlerin eksikliğinde ortaya çıkan karmaşanın ne kadar çok vakit alabileceğini araştırmalar dahi gösteriyor. Bu da ofis yaşamını daha kolay, tertipli hale getiren hediyeleri çok daha anlamlı kılıyor. Sevdikleriniz yeni bir işe başladığında, terfi aldıklarında, doğum günlerinde, yılbaşında, Kadınlar Günü'nde ya da sadece onlara değer verdiğinizi göstermek için onlara kurumsal hediyeler alabilirsiniz. Ayrıca yaklaşan Kadınlar Günü'nde kadın çalışanlarınıza, iş arkadaşlarınıza veya sevdiğiniz kadınlara almak için mutlaka el emeği kurumsal hediye alternatiflerini değerlendirin. İş yaşamının yoğunluğuna aldırmaksızın tam bir kitap kurdu olanlar için kitap kılıflarına göz atabilirsiniz. Kitaplar yerine laptopu elinden düşmeyen tanıdıklarınız için ise laptop kılıflarına bakabilirsiniz. Eğer daha sık kullanacağı bir şeyler bakacaksanız da kurumsal hediye modelleri içinde anahtarlık, cüzdan ya da kartlık modellerini düşünebilirsiniz. Hediyenizin sürekli göz önünde durmasını da tercih ediyor olabilirsiniz. Bu durumda hem dekoratif hem de estetik tasarımlara sahip olan masa saatlerinin iyi birer kurumsal hediye olabileceğini söyleyebiliriz. Bununla birlikte eğer hediyenizin çok daha işlevsel olmasını istiyorsanız Miamano’nun kalemlik modelleri ya da masaüstü düzenleyecilerinden birini tercih edebilirsiniz. Kurumsal hediyeler arasında en çok tercih edilenlerden olan ajandaları da unutmadık tabii. Sevdiklerinizin günü planlamak için her zaman ihtiyacı olabilecek birbirinden güzel ajanda modelleri de Miamano’da sizi bekliyor. Onlarca çeşit arasından onların ruhunu yansıtan bir tasarımı seçip hediye edebilirsiniz. Kurumsal hediye modelleri içinden en yaratıcı parçalar ile sevdiklerinizin iş yaşamında daha rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Siz de hemen kurumsal hediyelerden bir tanesini seçerek sevdiklerinizi mutlu edin!

Yukarı Çık