300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
MiaMano

Bizi takip edin:

2370 ürün

Yeni Bebek Hediyesi

%30

İNDİRİM

%22

İNDİRİM
Lama Duvar Süsü
Makrome Atölye

297.50 TL 350.00 TL

%15

İNDİRİM
Müslin Fular Önlük
Dak Kids

35.00 TL 45.00 TL

%22

İNDİRİM

%10

İNDİRİM
Beyaz Tavşan
Hayalbaz Örgüevi

220.00 TL 275.00 TL

%20

İNDİRİM

%5

İNDİRİM

%12

İNDİRİM

%17

İNDİRİM

%33

İNDİRİM

%10

İNDİRİM
Bade Bebek Battaniyesi
Sutra Ev Tekstil

2,000.00 TL 2,200.00 TL

%9

İNDİRİM

Yükleniyor...

 

 

Yeni Bebek Hediyesi

Hoşgeldin Minik: Bebek Görme Hediyesi

Sevdiklerinizin ailesine katılan en minik üyeyi görmeye gitmeden önce yeni bebek hediyesi almayı unutmayın. En az kendisi kadar minik ve tatlı hediyeleri Miamano’nun özgün tasarımları arasından seçebilirsiniz.

Her şeyin kendisi kadar küçük olduğu eşyalarına sevimli ve dekoratif pek çok aksesuar ekleyebilirsiniz. Küçük ve el yapımı oyuncaklardan biraz daha büyümeye başladığı zaman kullanabileceği yürüteçlere kadar birçok seçenek arasından bebek görme hediyesi olarak seçeceğiniz bir tanesi ile ailenin yeni üyesine “Hoşgeldin” diyebilirsiniz.

Bebek görme hediyesi seçerken odaya katacağınız dekoratif eşyaları da düşünebilirsiniz. Asla ışıksız kalmaması gerektiği için bebek odasının tatlı dekorasyonuna uygun bir abajur hediye edebilir, oyun oynayacağı zamanlar için hem hijyenik hem de konforlu olması için oyun matı satın alabilirsiniz.

Minimal ve sade olmasına rağmen fark katan küüçük dokunuşlar olabilecek Miamano ürünleri arasından yalnızca bebek için değil, anne için de bir hediye düşünebilirsiniz. Hepsi el yapımı ve modern çzigilere sahip tasarımları olan şık broşlar, deri çantalar ya da kolyeler alabilirsiniz.

Birbirinden ilginç fikirler ve tamamen yaratıcılık ile ortaya çıkan Miamano ürünlerinin hepsi ile sıra dışı zevkleri olan annelerin, şimdiden tarz sahibi olan bebeklerine hitap edebilirsiniz. Siz de yeni bebek hediyesi için en kullanışlı ya da dekoratif ürünlerden birini seçerek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.