750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
MiaMano

Bizi takip edin:

HAKKIMIZDA

Selay

CEO, Kurucu Ortak

Gülnur

CBO, Kurucu Ortak

MiaMano Kadın Girişimcilerle Elele Büyüyor

MiaMano Kadın Girişimciler ile Elele Büyüyor … MiaMano, senelerce kurumsal şirketlerde profesyonel çalışmış iki girişimci kadının, yaratıcı, zanaatkar tasarımcılarımızı güçlendirmek, büyütmek ve onlarla beraber elele büyümek için yarattığı özel bir adres. Hayata aynı yönden bakan ve çok benzer yollardan geçmiş, sınırları aşan iki kadının hayallerinin ve tecrübelerinin birleşmesinden doğmuş MiaMano. Gülnur ve Selay henüz kimsenin bulamadığı, alışveriş merkezlerinde satılmayan, farklı ve özgün tasarımları keşfetmekten ve onları sevdiklerine hediye etmekten hep çok mutlu olmuşlar. Yurtdışında yaşadıkları dönemde Türkiye’den seçtikleri hediyelerin, el emeği olmasına ve geleneklerimizi, ritüellerimizi yansıtmasına özen göstermişler. Bu özel hediyeleri verdikleri kişilerin mutluluklarına bizzat şahit olmuşlar. Türkiye’ye döndüklerinde, bu ilham ile, farklı yörelerde el işi ile uğraşan kadınları bulup onları etkinleştirecek, büyütecek ve geniş kitlelere tanıtacak bir platform kurmaya ve onlara kılavuzluk etmeye karar vermişler. MiaMano hediyenin sanata dönüşmesi, online alışverişin daha insana dokunan bir versiyonunun yaratılması, özgün ürünlerin ve özel hediyelerin adresi olmak için kurulmuş bir “aşk markası”.

MiaMano’da satıcı veya tedarikçi yok, tasarımcı var, MiaMano’da müşteri yok, özel müşteri var, MiaMano’da ürün yok özgün tasarımlar ve özel hediyeler var. “MiaMano”, adı da bu hislerden doğdu. “Benim Elim” anlamına gelen MiaMano, elden ele, kalpten kalplere geçen bir marka ve ardından yarattığı duygu. MiaMano’nun “Mano”festosu “Elinin hamuruyla farklı işlere kalkışan cesur insanların, yaratıcı kadınların elinden tutarak onlara destek olmak, onları etkinleştirmek, el ele vererek onların yarattığı güzellikleri tüm dünyaya tanıtmak ve sadece Türkiye’de değil gelişmekte olan pazarlardaki en büyük oyuncu olmak.” MiaMano’nun yolcuğu 2017 Şubat ayında sitenin kurulmasıyla başlıyor. 7 tasarımcı ve 134 özgün ürünle açılan MiaMano 6 yıl sonra bugün Türkiye’nin her ilinden binlerce tasarımcısı ve yüzbinlerin üzerinde özgün ürünüyle yoluna devam ediyor. 

El yapımı seramik fincanlardan, gümüş takılara, kişiye ya da kurumsal firmalara özel hazırlanan hediyelerden, geleneksel el sanatlarımızın en güzel örneklerine, yağlı boya tablolardan ahşap oyuncaklara uzanan herkese ve her bütçeye uygun özel bir hediye, özgün bir ürün var MiaMano’da. MiaMano aynı zamanda kaliteli hediye paketleri, ürünleri tasarlayanlardan el yazısı hediye kartları ve 7/24 çalışan müşteri hizmetleri, sürekli gelişim odaklı harika ekibi ile müşterilerine çok özel bir alışveriş deneyimi yaşatmaya çalışıyor. 

MiaMano, mutfak masasında yapılan el işi tasarımlardan atölyelerde üretime dönüşen ve bu süreçte büyüyen, güçlenen kadın girişimcilerin ellerden kalplere yolculuğu. Özgün ürünlerin adresi MiaMano’da, hediyeler mutluluğa dönüşürken, mutluluk elden ele çoğalıyor, tecrübeler de paylaştıkça güzelleşiyor. Haydi siz de MiaMano’yu keşfedin, deneyimleyin ve sevdiklerinizle paylaşın…