350 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
MiaMano

Bizi takip edin:

594 ürün

Marteniçka Dilek Bilekliği

%25

İNDİRİM

%26

İNDİRİM

%25

İNDİRİM

%38

İNDİRİM
Murano Marteniçka Bileklikleri(adet)
yukselglassart

60.00 TL 115.00 TL

(1)

%47

İNDİRİM

%30

İNDİRİM

%17

İNDİRİM

%20

İNDİRİM

%74

İNDİRİM

%25

İNDİRİM
İkili Marteniçka Bilekliği Yıldız
Modernatolye

45.00 TL 65.00 TL

(2)

%30

İNDİRİM

%18

İNDİRİM

%20

İNDİRİM

%25

İNDİRİM

%31

İNDİRİM

%42

İNDİRİM

%20

İNDİRİM

Yükleniyor...

 

 

Marteniçka Dilek Bilekliği

Marteniçka (Dilek Bilekliği ) Modelleri Miamano’da

 

Dilek dileyen ve dileklerinin gerçekleşmesini sabırla bekleyenlerin simgesi halinde gelen dilek bilekliği tasarımları arasından en güzellerini Miamano’da bulabilirsiniz.

 

Hayatımız boyunca pek çok şey istiyoruz: Ev, araba, daha iyi bir iş, iyi bir okul... Hepsi her zaman olmuyor, bazen gerçekleşmesi vakit alıyor ama sonunda yaşam bize, bizi mutlu edecek ödüller de sunuyor. Marteniçka bileklik senin dileklerini, ne istediğini sana hatırlatmak için her zaman yanında olabilir. Bileğinde taşıyacağınız şık tasarıma sahip bu takı ile hem kombinlerine ince bir detay katabilir hem de yüreğinden geçenleri her zaman hatırlayabilirsin.

 

Farklı zevklere özel olarak farklı tasarımlarla Miamano’da yer alan dilek bilekliği aynı zamanda bazı kültürlerde de varlığını gösteriyor. Kırmızı ve beyaz renklerinin özellikle seçildiği bu bileklik bir dileği olan kişinin bilekliği takması ve ancak havada bir leylek gördükten sonra çıkarıp gül ağacının dibine gömmesi ya da suya atması ile ritüelin tamamlanmasını sağlıyor.

 

Siz de bu gibi hikayesi olan şeyleri seviyorsanız dilek bilekliği hem şık hem de hikayesi olan bir takı olarak kombinlerinizin bir parçası olabilir. Ayrıca bileklere takılan ve farklı sembollerden ya da şekillerden oluşan uçlarla çok daha şık bir görünüm de elde edebilirsiniz.

 

Dilek bilekliği yalnızca sizin için değil, sevdikleriniz için de hem çok sade hem de çok şık bir hediye olabilir. Sevdiklerinizin de dileklerinin gerçekleşmesi için beklerken ihtiyaç duyacağı motivasyon sizin bir hediyeniz ile onların olabilir.

 

Siz de kendiniz ya da sevdiğiniz insanlar için dilekleri hatırlatacak ve gerçekleşmesini beklerken hep bileğinizde size eşlik edecek bir takı istiyorsanız Miamano’daki farklı tasarımlara sahip marteniçka bileklik modellerine hemen göz atın!