650 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
MiaMano

Bizi takip edin:

904 ürün

Marteniçka Dilek Bilekliği

%40

İNDİRİM

%30

İNDİRİM

%30

İNDİRİM

%42

İNDİRİM

%37

İNDİRİM

%33

İNDİRİM
Marteniçka Tasarım Bileklikler
Sierra Jewellery

90.00 TL 120.00 TL

(1)

%25

İNDİRİM

%19

İNDİRİM
Marteniçka Bileklik
Tusiaksesuar

88.00 TL 110.00 TL

%20

İNDİRİM

%9

İNDİRİM

%46

İNDİRİM

%11

İNDİRİM
Kırmızı Nazar Boncuklu Marteniçka
Shepidi

129.99 TL 149.99 TL

(1)

%13

İNDİRİM

Yükleniyor...

 

 

Marteniçka Dilek Bilekliği

Marteniçka (Dilek Bilekliği ) Modelleri Miamano’da

Dilek dileyen ve dileklerinin gerçekleşmesini sabırla bekleyenlerin simgesi halinde gelen dilek bilekliği tasarımları arasından en güzellerini Miamano’da bulabilirsiniz.

Hayatımız boyunca pek çok şey istiyoruz: Ev, araba, daha iyi bir iş, iyi bir okul... Hepsi her zaman olmuyor, bazen gerçekleşmesi vakit alıyor ama sonunda yaşam bize, bizi mutlu edecek ödüller de sunuyor. Marteniçka bileklik diğer adıyla şans bilekliği senin dileklerini, ne istediğini sana hatırlatmak için her zaman yanında olabilir. Bileğinde taşıyacağınız şık tasarıma sahip bu takı ile hem kombinlerine ince bir detay katabilir hem de yüreğinden geçenleri her zaman hatırlayabilirsin.

Marteniçka hangi ipten yapılır? 

Farklı zevklere özel olarak farklı tasarımlarla Miamano’da yer alan dilek bilekliği aynı zamanda bazı kültürlerde de varlığını gösteriyor. Kırmızı ve beyaz renkteki iplerden yapılan marteniçkayı dileği olan kişinin bileğine takması ve ancak havada bir leylek gördükten sonra çıkarıp gül ağacının dibine gömmesi ya da suya atması ile ritüelin tamamlanmasını sağlıyor.

Marteniçka hangi bileğe takılır?

Marteniçka genellikle sol bileğe takılmakla birlikte her iki bileğe de takılabilir. Daha çok sol bileğe takılmasının sebebi kalbimizin sol tarafta olması ve dileklerimizi kalpten dileyebilmemiz içindir.

Siz de bu gibi hikayesi olan şeyleri seviyorsanız dilek bilekliği hem şık hem de hikayesi olan bir takı olarak kombinlerinizin bir parçası olabilir. Ayrıca bileklere takılan ve farklı sembollerden ya da şekillerden oluşan uçlarla çok daha şık bir görünüm de elde edebilirsiniz.

Dilek bilekliği yalnızca sizin için değil, sevdikleriniz için de hem çok sade hem de çok şık bir hediye olabilir. Sevdiklerinizin de dileklerinin gerçekleşmesi için beklerken ihtiyaç duyacağı motivasyon sizin bir hediyeniz ile onların olabilir.

Siz de kendiniz ya da sevdiğiniz insanlar için dilekleri hatırlatacak ve gerçekleşmesini beklerken hep bileğinizde size eşlik edecek bir takı istiyorsanız Miamano’daki farklı tasarımlara sahip marteniçka bileklik modellerine hemen göz atın!