650 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
MiaMano

Bizi takip edin:

Önerilerimiz

İhtiyaçlarımız

Senin İçin Seçtiklerimiz

Fiyata Göre

Evde olmanın tadını Miamano ile çıkarmanız için size özel bir liste yaptık!

Bağışıklık Sistemine Destek

Beslenme, spor, uyku. Hep yoğun bir tempo içinde olup da yemek yapamamak ya da beslenme programınızı düzenleyememek sizin için sorun olduysa şimdi tam zamanı. Dilerseniz başlangıç için de Miamano Gurme’den seçim yapabilirsiniz; hem sağlıklı hem leziz!

Sofralarda da Estetik

Leziz bir öğünü daha da leziz yapan şey sunumdur. Bir sandviç hazırlamak yerine yapacağınız sağlıklı bir kahvaltının da yiyeceğiniz akşam yemeğinin de gözünüze hoş görünmesi size iyi gelecektir. Hem yediğinizin tadı artacak hem de keyifli şeyler yapmak için vakit ayırmış olacaksınız. Sözün özü, Miamano’nun özel tasarım sofra dekoru parçalarına bir göz atın.

Hareket Etmek Lazım

Sadece rutin iş yaşamında bile oturmak zorunda kalmak pek çok şikayete sebep olabiliyor. Şimdi ise işe gidip gelmek, ofis içi koşturma, yemek saatinde dışarı çıkmalar da kalmadı. Ancak bu bedeninizin hala hareket etmeye ihtiyacı olmadığı anlamına gelmez. Bu yüzden evde spor yapmanız gerekiyor. En rahat ve sağlıklı aktivitelerden biri de yoga. Birbirinden güzel yoga giyim parçaları da Miamano’da! 😊

Güzelliğiniz Elinizde

Evde olmanız bakım yapmayı bırakacağınız anlamına gelmemeli. Herkesten önce siz, kendiniz için iyi hissetmeli ve iyi görünmelisiniz. Hoş kokulu sabunlardan, yağlardan, losyonlardan ve diğer bakım ürünlerinden vazgeçmemelisiniz. Aksine, rutin koşturmalar yüzünden ertelediğiniz her türlü bakım için yeniden alışkanlık kazanmak üzere harekete geçmelisiniz. Miamano’nun organik bakım ürünleri ile biz size yardımcı olmaya hazırız.

Zihninizi Dinlendirin

Birçok uzman tedavi gören hastalarına bile yazmayı önerir. Yazmanın düşünceleri toparlamak, zihni boşaltmak gibi olumlu etkileri olduğu bilinen bir gerçek. Bunun için de aslında yazmanın büyüsüne siz de kapılabilirsiniz. Kendinizle ilgili pek çok şeyi keşfetmek için vakit ayırabileceğiniz bu süreç sizi şaşırtabilir bile. Miamano’nun birbirinden özel tasarımlara sahip defterleri sayesinde de bu aktiviteye estetik katabilirsiniz. 😊

Unutmadan;

Evde vakit geçirirken bir anda aslında giyecek ne kadar az şeyiniz olduğunu fark edebilirsiniz. Her şeyi dışarıdaki yaşam üzerine kurgulamış olduğumuz için evde giyecek şeyleri pek de önemsemeyebiliyoruz. Ancak şimdi durum farklı ve bütün giyeceğiniz şey asla pijamalarınız olmamalı. 😊 Bu yüzden Miamano’nun ev kıyafetleri de sizin ilginizi çekebilir.

Aslında ilginizi çekecek pek çok başka şey de var. Özel tasarım ürünleri hemen inceleyin.