650 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
MiaMano

Bizi takip edin:

Öne Çıkan Markalar

Sepette Sürpriz İndirimler

Trend Takılarda Büyük İndirim

Ev & Dekorasyon İndirimleri

Kış Modasında Aradığın Fiyatlar

El Yapımı Hediyelerde Özel Fiyatlar

Yılbaşı Hazırlıklarını İndirimlerle Tamamla

Sezon Trendlerinde Muhteşem Fırsatlar

Bebek & Çocuk Ürünlerinde Özel Fırsatlar

Her Bütçeye Uygun Ürünler

Kaçırılmayacak İndirimler

İndirimde Kaçırılmayacak Ürünler

Muhteşem Kasım İndirimleri MiaMano'da!

Muhteşem indirimlerin uygulanacağı, muhteşem alışveriş festivaline hazır mısınız? Tüm dünyada heyecanla beklenen 11 Kasım indirim festivali Maimano’da bambaşka bir boyut kazanacak! % 80’e varan indirimler eşliğinde ihtiyaçlarınızı minimum rakamlarla karşılayabilir, sevdiklerinizi en özel hediyelerle mutlu edebilirsiniz. Eğer halen hazırlıklara başlamadıysanız cyber Monday öncesinde 11.11 indirim günleri fırsatlarından faydalanmak için seçimlerinizi yapmaya başlayın.

Black Friday İndirimleri Ne Zaman?

Türkiye’de kara Cuma ya da muhteşem Cuma gibi isimlerle anılan black friday indirimlerine kısa bir zaman kaldı. 11 kasım indirimleri 25 kasım tarihinde hayata geçecek ve binlerce markanın ürün çeşitlerini yüz güldüren fiyatlarla satın alma fırsatı doğacak.

Black Friday Hangi Gün?

İhtiyaçlar ve hediyeler listesi hazırlandı, ürün seçimleri yapıldı ve black friday günü heyecanla beklenmeye başlandı. Peki, 11.11 indirimleri hangi gün gerçekleşecek? Sadece markaların değil kargo firmalarının da hazırlıklarını tamamladığı büyük gün olan 11.11 indirimleri 25 Kasım 2023 tarihinde, sabah saatlerinde başlayacak.

Black Friday Kaç Gün Sürüyor?

Türkiye de dahil olmak üzere tüm dünyada black friday indirimleri sadece 1 gün sürecek. Bu nedenle acele etmekte fayda var. İndirim fırsatlarını kaçırmamak için ürün seçimlerinin daha erken tarihte yapılması, sepetlerin doldurulması ve 25 Kasım tarihinde de mutlaka siparişlerin verilmesi gerekiyor. Fırsatı kaçıranlar üzülmesin, 28 Kasım’da cyber Monday kampanyaları başlıyor!

Kara Cumada Hangi Markalar İndirimde?

İndirim festivaline katılan markalar sayılamayacak kadar fazla! Bu nedenle black friday gününde Miamano’da şaşırtan fiyatlarla karşılaşacaksınız. Eviniz için harika ev tekstili ürünleri alabilir, yepyeni aydınlatma ürünleri ile yaşam alanlarınıza keyif katabilirsiniz. Aksesuar ve takı koleksiyonunuz eskidi mi? O halde koleksiyonunuzu modaya ve trendlere uygun takı ve aksesuarlar ile donatmak için 11 11 indirimlerinde rotanızı Miamano’ya çevirin. Yoga ve pilates ürünlerinden cilt bakım ürünlerine, evcil hayvan ürünlerinden kırtasiye malzemelerine, kadın ve erkek giyim ürünlerinden bebek ve çocuk ürünlerine kadar aradığınız ne varsa tamamını sitemizde bulacak; en düşük fiyatlarla, muhteşem indirimler eşliğinde satın alabileceksiniz.

Sevdiklerinize yılbaşı hediyesi almak için black friday indirimlerini bekleyin. Kişiye, karaktere, burçlara ya da özel günlere göre kategorize edilmiş olan ‘hediye’ koleksiyonumuzda da indirimler geçerli olacak. Yüzlerce markanın binlerce ürün çeşidinde geçerli olacak % 80’e varan indirim fırsatlarını kaçırmayın. Dilerseniz kargo bedava ürünler ve hızlı kargo ürünler arasından da seçim yapabilirsiniz.

11.11 İndirimleri Nedir?

11 11 indirimleri küçük ya da büyük hemen her markanın ürünlerinde yüksek oranlarda indirimler uyguladığı bir alışveriş festivalidir. İhtiyaçların karşılanması için 11.11 indirimleri yılın en önemli fırsatını sunar. Yüksek oranlarda indirimler eşliğinde minimum bütçe ile tüm ihtiyaçların eksiksiz bir şekilde karşılanması sağlanır. 

11.11 İndirimleri Ne Zaman?

Tüm dünya genelinde tüketiciler için alışverişin büyük bir keyfe dönüştüğü 11 11 indirimleri 25 kasım 2023 tarihinde gerçekleşecek. 11.11 için geri sayım başladı!

Cyber Monday Nedir?

Siber Pazartesi anlamına gelen cyber Monday ilk defa 2005 yılında ABD’de kullanılan bir e-ticaret terimidir. Şükran Bayramı’ndan sonraki ilk pazartesi gününü işaret eden cyber Monday tıpkı kara Cuma olarak bilinen ve markaların yüksek oranlarda indirimler uyguladığı indirimli alışveriş günüdür.

Cyber Monday İndirimleri Ne Zaman?

2023 yılında 11.11 indirimleri, 25 Kasım gününe denk geliyor. İndirimli alışveriş için harika bir fırsat olan kasım indirimleri gününden 3 gün sonrasında; 28 Kasım 2023 tarihinde siber pazartesi yani cyber Monday kampanyaları başlar.  Miamano’da kaçırılmayacak indirim fırsatlarından faydalanmak için sepetinizi şimdiden doldurmaya başlayın. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için en güzel, en özel hediyeleri seçin ve indirim festivalinin kazananı siz olun!