750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
MiaMano

Bizi takip edin:

El Yapımı Takılar

El Yapımı Dekorasyon Ürünleri

El Yapımı Diğer Ürünler

Tasarımcılarımızla Tanışın

Fiyata Göre

El Yapımı Hediyeler

El yapımı hediyeler ile sevdiklerinizi mutlu etmek için onların zevkine, beğenisine ve isteklerine uygun olan tüm modelleri Miamano’da bulabilirsiniz.

Her biri birbirinden özgün, farklı malzemeler ve tasarım teknikleri ile üretilen el yapımı hediye modelleri artık birçok kişinin tercihi. Dekoratif aksesuarlar, takılar, mutfak süsleri, giyim gibi pek çok farklı amaçla tasarlanan hediyeler sevdikleriniz için de ayrıcalıklı bir seçim oluşturuyor.

Takılara meraklı olan, giyim zevkini detaylarla taçlandırmayı sevenler için el örgüsü, makrome, epoksi, telkâri gibi farklı seçenekler Miamano’da sizi bekliyor. Her zaman gümüşten yana olanlar için gümüş sanatının incelikli ve meşakkatli zanaatı olan telkâriden yana tercih yapabiliriz. Daha otantik giyim zevklerine sahip olanlar için de makrome ya da epoksi el yapımı hediye modellerine bakabilirsiniz.

Elbette el yapımı hediyeler yalnızca takılardan ibaret değil. Ev dekorasyonuna küçük ama etkili dokunuşlar yapmayı seven, dekoratif aksesuarları tercih eden sevdikleriniz için de duvar süslerinden biblolara, aynalardan mumlara, mutfak aksesuarlarından yemek takımlarına kadar pek çok farklı seçeneği değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz camdan yapılan el yapımı hediye modellerine bakabilir, dilerseniz taş boyamayı tercih edebilir dilerseniz de seramik yemek takımları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

El yapımı hediye modelleri çok geniş bir skalada, çok farklı zevklere hitap edecek çeşitlilikte yer alıyor. Bu sayede de olabildiğince fazla seçenek arasından dilediğinizi bulabilmeniz mümkün. Her biri özel olan, tasarımcıların elinden çıkmış el yapımı hediye modelleri ile siz de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Farklı malzemelerden farklı kullanım amaçlarına uygun olarak tasarlanmış ürünler arasından kendiniz için de bir seçim yapabilirsiniz. Siz de hem kendiniz hem de sevdikleriniz için Mimano’nun  tasarımcılarının eserleri olan birbirinden güzel el yapımı hediye modellerine hemen göz atın!