Balık Burcuna Özel Hediyeler

Balık Burcuna Ne Alınır? Balık Burcuna Özel Hediye Seçenekleri Miamano’da!

 

Balık burcuna hediye arıyorsanız eğer öyle sıradan bir şey seçemeyeceğinizi biliyorsunuzdur. Sizin ihtiyacınız olan Miamano’da bulunan özgün tasarımlar!

 

Balık burcu hediye önerileri için seçeneklere göz atmadan önce kısaca tanıyalım; bu burcun hassas bir kalbi var. Hayal dünyasında yaşamak onun için gerçek dünyada yaşamaktan çok daha eğlenceli. Bu yüzden dış dünyadan da biraz çekiniyor. Saf görünebilir ama zekası asla küçümsenemez. Frederic Chopin, Handel, Victor Hugo, Salvador Dali gibi pek çok insanın sahip olduğu bu burcun yaratıcılıktan uzak olduğu düşünülemez. Şimdi, tüm bu verilerin ışığı altında seçeneklere bakalım. :)

 

Balık burcuna hediye alacaksanız ilk olarak onun hassas ruhuna denk bir şeyler düşünebilirsiniz. Örneğin; küçük ama güzel sukulentler, terraryumları tercih edebilirsiniz. Kendisi kadar sevimli camdan balık süslerini evini güzelleştirmesi için hediye edebilir, huzur bulduğu yaşam alanında hayal kurduğu zamanlara eşlik etsin diye kokulu mumlar almayı düşünebilirsiniz. 

 

Bazı insanlar burçlarını çok sever ve onların karakteristiğini kendinde birebir bulur. Sizin de hediye alacağınız balık burcu insanı böyle biriyse o zaman daha simgesel detaylara sahip tasarımları tercih edebilirsiniz. Bunun için de balık burcu simgesinin bulunduğu takılara, gezegen baskıları olan giysilere ya da doğrudan balık simgesini taşıyan kupalara bakabilirsiniz.

                   

                

              

            

 

Bir balık burcu kadınına hediye alacaksanız hiç düşünmeden ilk tavsiyemiz aşka dair her şey! Hayatı boyunca aşkın peşinden gidecek olan bu kadınlar için aşk tılsımı makrome bir kolyeyi uğur getirmesi için hediye edebilirsiniz. Ayrıca pozitif enerji verecek olan ve burcunun taşı olan ametist bir kolye ya da bu taşta başka bir takı da seçebilirsiniz. Balık burcu kadını anılarını asla terk etmez. Bunları belleği yerine günlüğünde tutması için ona sayfalar dolusu yazabileceği şık tasarıma sahip bir defter de hediye edebilirsiniz.

 

Balık burcu erkeğine hediye almayı düşünüyorsanız en az balık burcu kadını kadar hassas olduğunu bilmelisiniz. Bu yüzden de ona gerçekten özel hissettirecek hediyeleri tercih etmelisiniz. Ona olan sevginizi yansıtacak olan bir çift kol düğmesi, şık bir deri cüzdan gerçekten de yüzünde mutluluğu görmenizi sağlayabilir. Bununla birlikte farklı ve esprili baskılara sahip sweatshirtleri ya da tişörtleri de tercih edebilirsiniz. 

 

Balık burcuna hediye bakarken onların sadece yaşam alanlarını değil, ofislerini de düşünün. İş yaşamı onlar için her zaman ideal ortamı oluşturmuyor. Ancak onlar için seçebileceğiniz hediyeler ile ofis masalarına tatlı dokunuşlarla hareket katabilirsiniz. Bunun için de Miamano’nun kırtasiye ürünleri ya da dekoratif aksesuarları onlar için iş yaşamını güzelleştirebilir.

 

Siz de balık burcu hediye önerileri arıyorsanız kendinizi Miamano’nun ürünleri arasında aradığınızı bulana kadar kaybedebilirsiniz. :)

Önceki yazı 🦋Ev Dekorasyonunda Renk Terapisi..🌈
Sonraki yazı Kadın Tasarımcılardan El Emeği Ürünler
Liquid error (article-comments line 1): internal

Yorum yaz

Yorumları yayınlamadan önce onaylıyoruz.

* Gerekli alanlar

Yukarı Çık