650 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
MiaMano

Bizi takip edin:

12017 ürün

El Yapımı Seramikler

Gün Batımı Seramik Kahve Kupa
Herdess Ceramic

315.00 TL 350.00 TL

3 Al 2 Öde

%10

İNDİRİM

%20

İNDİRİM

%5

İNDİRİM
Ev Temalı Mug
SuSeramicArt

300.00 TL 400.00 TL

%25

İNDİRİM

%13

İNDİRİM
Saksı Süsü
harmonicdecor

300.00 TL 450.00 TL

%33

İNDİRİM

%50

İNDİRİM
Minik Caretta Caretta Bileklik
Duru Tasarımlar

202.00 TL 289.00 TL

3 Al 2 Öde

%30

İNDİRİM

%50

İNDİRİM

%16

İNDİRİM

%5

İNDİRİM

%50

İNDİRİM

%32

İNDİRİM
Kuşlu Kupa
zynpceramics

400.00 TL

(4)

%5

İNDİRİM

%38

İNDİRİM

%6

İNDİRİM
TÜKENDİ
15 li saksı dibi süsü
Fikirreyonu Art

210.00 TL 420.00 TL

(6)

%50

İNDİRİM

%16

İNDİRİM

Yükleniyor...

 

 

El Yapımı Seramikler

El Yapımı Özel Tasarım Seramikler Miamano’da!

El yapımı seramik ürünler ile biraz nostalji, bolca yaratıcılık sizin de evinizin ferah esintisine renkleriyle katılacak. Aradığınızı bulma zamanı!

Artık eskisi gibi annelerimizin tozlu çeyizlerinden çıkan çay fincanları, yemek takımları, çaydanlıklar bizim için “modası geçmiş” değil; aksine, hepsi de nostaljinin en kıymetli oyuncuları... Etrafımızda olmasından, yaşam alanımıza dokunmasından keyif aldığımız parçalar... Nostaljinin ruhunu takip ederek “Vintage” nasıl yeniden hükmünü kurduysa yaratıcı tasarımcılar da seramikleri yeniden ele alıp sadece sofralara ait olmanın ötesine taşıdı.

El yapımı seramik kolye kulağa nasıl geliyor? Kulağa nasıl gelirse gelsin emin olabilirsiniz ki boyunlarda çok hoş duruyor. El emeğinin ince ince işlediği kolye modelleri arasında zevkinize hitap eden bir tane bulmanız da hiç zor değil çünkü Miamano’da onlarca çeşit bulunuyor. Rustik denebilecek kombinleri seviyorsanız seramik kolyeler en uyumlu aksesuarlarınız olabilir.

Seramikler takılardan ibaret de değil elbette. Yazının başında bahsettiğimiz o sofra ürünlerine yapılan ince dokunuş... Bu dokunuşlar seramiklere renk katıyor, onları desenlerle beziyor ve bir ayağın üzerinde ya da duvarlarda seramik tabakları birer süs eşyasına dönüştürüyor. Üstelik birbirinden farklı tasarımları birbirleri ile kombinleyerek seramik tabaklardan oluşan rengarenk bir kolaj yapabilmeniz de mümkün oluyor. Duvarınızda parçaları birbirinden ayrı duran ama bütünlüğünü koruyan kocaman bir tablo gibi...

Bu kadar da değil! Seramik saksıları bildiğinize eminiz. Çevre için de çok daha yararlı olan seramik kullanımı çiçekleriniz için de harika bir yuvaya dönüşüyor. Üstelik yalnızca belli renklerde ve standart modellerde saksılardan da bahsetmiyoruz. Minicik bir zürafanın sırtında da yetişebilir çiçekleriniz, bir kedinin başının ardında da... İsterseniz küçük ve renkli bir kase gibi duran saksılarınızı tavana da asabilirsiniz kitaplığınızın rafına da koyabilirsiniz. Daha da neler var, inanamazsınız. J

Seramik kupa da oldukça tercih ediliyor. Zaten artık sınırsız tasarımla birlikte kupalar ikonik bir hediye olarak bile sevdikleriniz için düşünebilir ya da sizi temsil eden bir sembol olarak masanızda durabilir. Şimdi bunu bir de seramiğin dokusunda deneyimleyebilirsiniz. Üstelik fabrikasyon bir ürün olmamasının tasarıma verdiği doğallık sayesinde sıcacık içeceğinizi seramik kupalarda içmeden de duramayacaksınız; el yapımı ürünlerin getirdiği doğallık içeceklerinizin lezzetine de dokunuyor gibi hissedeceksiniz.

El yapımı seramik kolye ile başladık, kupa ile bitirdik. Peki bu kadar mı? Elbette değil. J Bahçeleriniz ya da balkonlarınız için minicik cin cüceleri, kitap okurken yaktığınız abajurları, kitabınızın arasına koyduğunuz ayracın süslemelerini bile seramikten yapmış olan hayal gücü sahipleri sayesinde seramik ürünleri yaşam alanınızın pek çok alanı için tercih edebilirsiniz.

Kendiniz ya da sevdikleriniz için olması fark etmeksizin de dilediğiniz ürünü geniş bir yelpazede yer alan farklı modelleri ile birlikte Miamano’da bulabilirsiniz. Toprağın bereketine yakın, emek ürünü seramiklere hemen siz de göz atın!